ТМ "Повітруля": Про нас

«Повітруля» - досить молода українська компанія. Перші набори для вишивки хрестиком почали випускатись у 2010 році у м. Києві. Їх було шість видів. Зараз наш прайс налічує близько 450 позицій і постійно розширюється.

Наразі ми виробляємо наступні види продукції:

Набори комплектуються наступними матеріалами:

  • голка для вишивки, а в наборах для вишивки бісером і в змішаній техніці - ще є тонка голка для вишивки бісером;
  • нитки ПНК ім. Кірова на картонному органайзері;
  • велика кольорова схема з символьними позначеннями
  • бісер Presioca (Чехія)
  • інструкція і деякі рекомендації з вишивання
  • атлас та габардин з нанесеним малюнком розроблений під вишивку бісером Presioca № 10
  • канва українського виробництва Аіда № 14 або № 16.

Завдячуючи роботі наших дизайнерів, всі схеми легко читаються і вишиваються.  Тож у якості нашої продукції та у якості часу, проведеного за вишиванням, ви можете не сумніватись! Все буде чудово і приємно!

Про сайт

  • Обрати роботу, яка вам сподобалась, ви можете у розділі «Каталог».
  • Дізнатись, як отримати товар – у розділі «Оплата і доставка».
  • Зв’язатись з нами – у розділі  «Контакти». Дізнатись щось новеньке та отримати корисні поради – у розділі «Новини» і «Статті».
  • Ну і окремо для представників бізнесу розділ «Для оптових покупців».
  • Сподіваємось, кожен знайде щось для себе!!!

Хто така Повітруля

Як зазначено у Вікіпедії, Повітруля – національний український міфологічний позитивний персонаж жіночої статі.

Асоціюється із стихією вітру (дочка гірських вітрів) – легка, здатна пересуватись у повітрі, не торкаючись землі, часто змальовують з крилами та вбраною в квіти з голови до п'ят.

В.Пачовський змальовує повітруль, як один з різновидів русалок. За свідченням самого поета, - це “русалки повітряні з крилами, заховані повір’ям на Закарпатті” . Але на відміну від традиційних русалок, що мають згубний вплив, вони наділені тільки позитивними рисами. Оскільки повітруля завдяки крилам має здатність рухатися в повітрі, то для ліричного героя поезії Пачовського “Червона рожа, біла лелія…” вона є втіленням духу рідної землі. Повітруля – символ творчості, натхнення, одна з іпостасей Музи. Більш детально за посиланням: https://uk.wikipedia.org/wiki/Повітруля

Улітку юнак-вівчар повертавсь опівночі до себе в колибу. На озері він зненацька побачив повнісінько дівчат незвичайної краси. Одна з них особливо його приголомшила. Наступного разу, за порадою старого вівчара, він заховався на тому ж місці в мох і украв крила своєї коханої. Повітрулі не змогли його здогнати, а кохана прийшла до його колиби. Він одружився з нею. Народився хлопчик. Одного разу чоловіка не було, і повітруля вкрала свої крила, хоча старий вівчар радив їх спалити на вогнищі. Вона й відлетіла до своїх подруг — вітряних жінок не зміниш. Вони, як вовки, все в ліс, у шкоду тобто, дивляться. Дуже тужив за нею вівчар, не знаходив собі місця. Нарешті він залишив побратимів-вівчарів і пішов у ліси шукати дружину. І знайшов у печері, з сином. «Іди звідси по-доброму, — говорила та, — а то прилетять мої сестри з нашою матір’ю і розірвуть тебе на клапті». Але він спалив її крила, заборонив залітати в шкоду і привів до вівчарської колиби.