Ваш янгол-охоронець та ікона-заступниця за датою народження

Ваш янгол-охоронець та ікона-заступниця за датою народження
Янгол-охоронець та ікона-заступниця

Тих, хто народився з 22 грудня по 20 січня, захистить ікона Божої Матері «Державна», а янголи-орохоронці у них святий Сильвестр і преподобний Серафим Саровський.

Народжених з 21 січня по 20 лютого охороняють святі Афанасій та Кирило, а захистять їх ікони Божої Матері «Володимирська» і «Неопалима Купина».

Ікона Іверської Божої Матері є заступницею тих, хто народився з 21 лютого по 20 березня. Янголи-охоронці у них святий Олексій і Мелетій Антіохійський.

Народженим з 21 березня по 20 квітня треба просити захисту у ікони Казанської Божої Матері, а охороняють їх святі Софроній і Інокентій Іркутські, а також Преподобний Георгій сповідник.

Ікони «Споручниця грішних» й Іверської Божої Матері захистять народжених з 21 квітня по 20 травня. Святі Стефан і Тамара, апостол Іван Богослов є їх янголами-охоронцями.

Якщо день народження припадає на період з 21 травня по 21 червня, треба просити захисту у ікон Божої Матері «Стягнення загиблих», «Неопалима Купина» і «Володимирська». Охороняють святі Олексій Московський і Костянтин.

Ікони «Всіх скорботних радість» і Казанської Божої Матері - заступниці народилися з 22 червня по 22 липня. Святий Кирило - їх янгол-охоронець.

Святий Миколай Угодник й Ілля-пророк охороняють народжених з 23 липня по 23 серпня, а ікона «Покров Пресвятої Богородиці» їх захищає.

Просити захисту у ікон «Неопалима Купина» і «Страсний» слід тим, хто народився з 24 серпня по 23 вересня. Їх янголи-охоронці - святі Олександр, Іван і Павло.

У ікон Почаївської Божої Матері, «Неопалима купина» та «Воздвиження Хреста Господнього» повинні шукати захисту ті, хто народився з 24 вересня по 23 жовтня. Охороняє їх святий Сергій Радонезький.

Святий Павло - янгол-охоронець народилися з 24 жовтня по 22 листопада. Ікони Божої Матері «Скоропослушниця» і «Єрусалимська» їх захищають.

Народжені з 23 листопада по 21 грудня мають просити заступництва у ікон Божої Матері «Тихвинська» і «Знамення». Святий Миколай Угодник і свята Варвара - їх янголи-охоронці.

У кожному будинку бажано мати Іверську ікону Пресвятої Богородиці, яка захищає будинок від ворогів і недоброзичливців.

За матеріалами: cluber.com.uaБудь ласка, оцініть цю статтю.
Captcha