Набори для вишивки хрестиком

Набори для вишивки хрестиком
Набори для вишивки хрестиком

Набори для вишивки хрестиком

У різний час були популярні різні види рукоділля - то вишивка гладдю, то рішельє, але незмінною залишалася популярність вишивки хрестиком. Схеми для вишивки хрестиком універсальні, їх можна вишивати на подушках, сорочках, рушниках, робити картини, панно, сумки, іграшки і, навіть, прикраси.

Так хочеться жити в гарному світі. Щоб речі тішили очі, а дизайн рідного дому був не тільки затишним, але й унікальним, з використанням виробів ручної роботи. Чи важко це зробити? Не тільки просто, але й цікаво. Виберіть в інтернет-магазині «Повітруля» набори для вишивки хрестиком під своє бачення і настрій, переконайтеся, що ціна на товар вас влаштовує і купіть з доставкою по всій Україні. Ми відправимо ваш набір в будь-який куточок країни Укрпоштою, Новою поштою, Интаймом. І не важливо, чи живете ви в Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі або Львові - наша посилка дійде до вас вчасно.

Ми самі розробляємо всі схеми для наборів в інтернет-магазині «Повітруля». Процес підготовки схеми для вишивки досить складний, але в той же час надзвичайно цікавий. Наші дизайнери ретельно розробляють схеми, щоб виключити поодинокі хрестики, підбирають нитки і після вишивають найпершу картину.

До складу кожного набору для вишивки хрестом входять:

  • Схема,
  • Муліне,
  • Голка,
  • Канва Аіда,
  • Інструкція для вишивки

І про це хотілося б розповісти детальніше.

Всередині набору ви знайдете просту зрозумілу схему. Для зручності вишивальниць ми друкуємо кольорові символьні схеми, на яких вам буде легко відзначати виконану роботу.

Кожен набір комплектується нитками муліне. Це можуть бути муліне ПНК ім. Кірова або нитки турецького виробництва Peri, виготовлені з довговолокнистої єгипетської бавовни. Інформацію по нитках, які входять в комплектацію ви знайдете в описі набору на сайті інтернет-магазину «Повітруля» і на зворотному боці обкладинки. Всі нитки відразу міцно прив'язані до органайзеру і вам не доведеться робити це самостійно.

Залежно від того, яка канва в наборі - велика або дрібна залежить товщина голки. Для дрібної канви використовуємо тонкі голки, для великої - товстіший. Але в будь-якому випадку це голка з тупим кінцем, щоб її вістря не розщеплювало нитки тканини і легко проходило між ними і довгим вушком, щоб легко можна було протягнути нитку в кілька додавань. Якщо в наборі є елементи бісерної вишивки, то в його складі буде і бісерна голка.

Канва - це те, основна частина набору для вишивання хрестом. Повітруля комплектує свої набори канвою Аіда 14 біла, Аіда 14 чорна і Аіда 16 біла. Щільна апретована тканину зручна для вишивання хрестом, вона не стягується при роботі над вишивкою і добре тримає форму навіть після прання і розгладження.

Інструкцію для вишивки ви знайдете в кожному наборі, а якщо ви захочете більше дізнатися про декоративні шви, вишивку бісером і догляд за вишитими виробами, то ця інформація доступна в наших статтях:

В інтернет-магазині «Повітруля» великий вибір наборів для вишивки хрестом. В асортименті представлені набори для дітей, із зображенням людей, тварин, релігійна тематика, пейзажі, квіти та натюрморти.

Дитячі схеми - для самих маленьких, або для тих, хто любить справлятися з вишивкою за вечір. Завдяки цікавим сюжетам можуть стати першою вишивкою вашої дитини, а також вітальною листівкою або ялинкової іграшкою.

Романтичні силуети і сюжети з дітьми і дорослими - в розділі «Люди».

Милі тваринки нагадають вам вашого вихованця - вибирайте серед наших наборів для вишивки - свого вірного друга або бешкетника-кота.

Міські пейзажі, пори року, східні сюжети - ось далеко не повний список пейзажів для вишивки хрестом в інтернет-магазині «Повітруля».

Квіткові композиції для тих, хто тільки починає вишивати хрестиком представлені серією квітів на будь-який смак - маки, конвалії, бузок, настурція. Для досвідчених вишивальниць ми підготували шикарні букети з повною зашивкою. А фруктові натюрморти чекають, коли ви ними прикрасите стіни кухні.

Замовте набір для вишивки хрестом в інтернет-магазині «Повітруля» і ми в той же день відправимо його вам Укрпоштою, Новою поштою або Интаймом в будь-яке місто України, будь-то Київ, Суми, Кривий Ріг, Дніпро або Полтава.

Будь ласка, оцініть цю категорію.
Captcha