Як вишивати на канві з малюнком

Як вишивати на канві з малюнком

Досвідчені рукодільниці можуть використовувати наші схеми для колажів при виготовленні сумок, подушок, косметичок та інших дрібничок. Використовуйте в роботі не тільки хрестик, а й бісер, стрічки і навіть улюблені декоративні шви. Таким чином ви отримаєте унікальну дизайнерську річ, якою будуть захоплюватися оточуючі.

Ми теж вирішили трохи поекспериментувати і з'єднати бісер і хрестик в одному малюнку. Вибрали для цього арт. СК1-018 Совушки (фото 1).


Перш за все треба визначитися де буде бісер, а де хрестик. Бісер яскравий, об'ємний матеріал, який звертає на себе увагу - значить їм ми вишємо очі, крила, дзьоб, лапи, декор у великої сови, очі, дзьоб і лапи у маленької сови, і квіти з листочками. Решту виш’ємо хрестиком. (Це всього лише наше бачення цієї картинки - ви можете скомбінувати співвідношення хрестика-бісеру по-своєму).

В першу чергу вишиваємо ділянки хрестиком. Ми почали вишивати з тулуба великої сови хрестиком в дві нитки (фото 2).

Навіть якщо раніше на 14 канві ви вишивали в три нитки і зараз побоюєтеся, що канва буде світитися, то не бійтеся: завдяки малюнку, який не зникне навіть після прання, такої проблеми не виникне. Якщо ваша дитина тільки вчиться вишивати, то найпростіше навчити закріплювати саме нитку, складену навпіл і потім вишивати в дві нитки. На перший погляд може здатися, що немає різниці чим вишивати в першу чергу - бісером або хрестиком, адже малюнок і так вже завдано. Але тут слід враховувати, що при вишиванні бісером виходить об'ємне полотно. В тому місці, де воно стикається з хрестиком, буде складно вишивати хрестик після бісеру. Якщо не потрапити точно дірочку між нитками, то хрестик буде нерівним і загальне враження від роботи може постраждати. 

Вишиваючи маленьку сову, бісер ми пришивали тією ж рожевою ниткою, якої вишиваємо хрестик (фото 3). Завдяки цьому не доведеться бісер пришивати окремо взятою ниткою, робота виконується швидше, поодинокі бісеринки надійно закріплені.


Частину листочків вишиваємо бісером, а частину хрестиком, квіточки вишиваємо бісером, гілку - хрестиком. Результат нашого комбінування хрестика і бісеру можна побачити на фото (фото 4).


Ви можете пробувати свої варіанти бісеру і хрестика в цій або інших схемах. Але ми хотіли б порадити вам не вишивати схему повністю бісером, а використовувати його тільки для підкреслення деталей, прикрасу. Деякі види бісеру мають більш круглу форму і занадто щільно лягають на клітинку канви. Це стосується в першу чергу перламутрового бісеру. Велика кількість бісеру, в такому випадку, може стягувати канву.

Сподіваємося, що наша нова продукція знайде своїх шанувальників і допоможе освоїти ази вишивки.




Також радимо почитати:

Вишивка бісером на канві
20/07/2017
Вишивка бісером на канві
Бісером можна вишивати не тільки на атласі і габардині, але і на канві без надрукованого малюнка. При цьому кожна клітинка схеми відповідає клітинці на канви і одній бусині. Розміщення малюнка і послі..
Будь ласка, оцініть цю статтю.
Captcha